Kapat

Gizlilik Politikası

TeknoDiyari.Com, gizliliğinizi korumak ve sunulan hizmetlerden en üst seviyede yararlanmanızı sağlayabilmek amacıyla; kişisel bilgi ve veri güvenliğiniz için çeşitli gizlilik politikaları belirlemiştir. Belirlenen bu koşullar, TeknoDiyari.Com kullanıcıları tarafından kabul edilmektedir.

TeknoDiyari.Com, kullanıcılarının gizliliğini korumak için belirlediği bu koşulları, önceden bildirmeksizin her zaman güncelleme veya değiştirme hakkına sahiptir. Kullanıcılar, TeknoDiyari.Com`da bulunan “Gizlilik Politikası” ziyaret ederek yeni güncellemelerden haberdar olabilir.

Kullanıcılar tarafından TeknoDiyari.Com adlı inernet sitesinde kullanılan hiçbir bilgi üçüncü şahıs ile paylaşılmayacaktır. Bilgiler, ancak resmi devlet kurumlar tarafından, gerekli belgeler ile istenildiği taktirde paylaşılacaktır.

TeknoDiyari.Com, sunduğu hizmetlerin daha kaliteli olabilmesi amacıyla üçüncü parti kurum ve kuruluşlarla işbirliği yapabilir. Bu işbirlikleri; reklam, sponsorluk, pazarlama ve yasal diğer ticari yöntemler olabilir.

TeknoDiyari.Com, internet sitesi üzerinde reklam yayınlayabilir ve üçüncü parti sitelere yönlendirme yapabilir. TeknoDiyari.Com, yayınladığı reklam ve yönlendirdiği hiçbir internet sitesinin gizlik politikasından sorumlu değildir.