Kapat

iPhone XS ve iPhone XR Türkiye’de Satışa Sunuldu!

Anasayfa
Teknoloji iPhone XS ve iPhone XR Türkiye’de Satışa Sunuldu!
iPhone XS ve iPhone XR Türkiye’de Satışa Sunuldu!

ABD merkezli teknoloji devi Apple`ın geçtiğimiz Eylül ayında resmi olarak tanıttığı amiral gemileri iPhone XS, iPhone XS Max ve iPhone XR modelleri nihayet Türkiye`de satışa sunuldu. Geçtiğimiz günlerde ilk olarak Hepsiburada.com üzerinden ön siparişe açılan yeni iPhone modelleri, Apple Türkiye tarafından satışa sunuldu.

Teknoloji devi Apple`ın geçtiğimiz Eylül ayında düzenlediği etkinlik ile resmi olarak tanıttığı iPhone XS, iPhone XS Max ve iPhone XR modelleri ülkemizde merakla bekleniyor. Yeni iPhone modellerinin kısa bir süre içerisinde birçok bölgede satışa sunan Apple, yeni iPhone modellerini nihayet ülkemizde de satışa sundu.

Apple Türkiye tarafından resmi olarak satışa sunulan iPhone XS`in fiyatı 9.899 TL olarak, iPhone XS Max`in fiyatı 10.799 TL, iPhone XR`ın fiyatı ise 7.399 TL olarak listelendi. Apple Türkiye resmi internet sitesi üzerinden satışa sunulan yeni iPhone modelleri, ülkemizdeki bir çok teknoloji mağazası tarafında da satışa sunuldu.

Türkiye`deki ilk yeni iPhone modelinin sahibi İstanbul’dan Zeynep Yağmur oldu. Türkiye`deki ilk yeni iPhone modeline sahip olduktan sonra büyük ekran kullanmayı sevdiğini belirten Zeynep Yağmur, geçtiğimiz sene satın aldığı iPhone X modelini oğluna vereceğini söyledi. Zeynep Yağmur’un tercihi ise iPhone XS Max`dan yana oldu.

Apple Türkiye’nin Açıkladığı iPhone XS Fiyatları

iPhone XS 64 GB: 9.899 TL
iPhone XS 256 GB: 11.199 TL
iPhone XS 512 GB: 13.099 TL


Apple Türkiye’nin Açıkladığı iPhone XS Max Fiyatları

iPhone XS Max 64 GB: 10.799 TL
iPhone XS Max 256 GB: 12.099 TL
iPhone XS Max 512 GB: 13.999 TL


Apple Türkiye’nin Açıkladığı iPhone XR Fiyatları

iPhone XR 64 GB: 7.399 TL
iPhone XR 256 GB: 7.799 TL
iPhone XR 512 GB: 8.699 TL

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir