Kapat

Kaptan Marvel`ın İkinci Fragmanı Yayınlandı!

Anasayfa
Sinema ve Dizi Kaptan Marvel`ın İkinci Fragmanı Yayınlandı!
Kaptan Marvel`ın İkinci Fragmanı Yayınlandı!

Marvel Sinematik Evreni`nin en güçlü ve en çok merak edilen karakterlerinden birisi olan Kaptan Marvel için geri sayım başladı. Kaptan Marvel karakterinin hayatını ve güçlerine nasıl kavuştuğunu konu alan filmin ikinci fragmanı yayınlandı.

İlk olarak Yenilmezler: Sonsuzluk Savaşı filminin final sahnesinde seyirci karşısına çıkan Kaptan Marvel için geri sayım başladı. Yenilmezler: Sonsuzluk Savaşı filminin final sahnesinde Kaptan Marvel filminin sinyali verilmiş ve geçtiğimiz Eylül ayında filmin ilk görselleri yayınlanmıştı.

Eylül ayında Kaptan Marvel filminin ilk görsellerini ve fragmanını yayınlayan Marvel Stüdyoları, filmin ikinci fragmanını yayınladı. İkinci fragman, ilk fragmana nazaran tüm endişeleri boşa çıkarttı ve süper kahraman ile ilgili merak uyandırdı.

Anna Boden ve Ryan Fleck tarafından yönetilen filmin müziği Pinar Toprak tarafından bestelendi. Başrollerinde Brie Larson, Jude Law ve Samuel L. Jackson gibi isimlerin yer aldığı Kaptan Marvel, 8 Mart 2019 tarihinde vizyona girecek.

Kaptan Marvel`ın İkinci Fragmanı Yayınlandı!

Kaptan Marvel`ın İlk Fragmanı Yayınlandı!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir